Wespół z Fundacją Training Projects uprzejmie zapraszamy do zgłoszenia swojego akcesu w kampanii „Przedsiębiorcy wspierają wolontariat”. W ramach realizowanego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę wylosować nieodpłatne treningi biznesowe – jako swoisty prezent w rewanżu za oferowaną dobroczynność. Dotychczas warsztaty rozlosowano wśród dziewięciu przedsiębiorstw – co miesiąc losowana będzie kolejna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma będzie miał możliwość wybierac miejsce ralizacji spotkania, preferowaną dla siebie datę, a przede wszystkim – tematykę konferencji. Do wyboru jest kilka dziedzin: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez myślenie strategiczne albo negocjecje czy obsługę klienta, po spotkania integracyjno – motywacyjne.

Jak na razie z oferowanego wsparcia skorzystali: Towarzystwo Edukacyjne „Common Knowledge”, Fundacja Inicjatyw Lokalnych, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.

Nagrodzone projekty: Aktywna jesień – krok 3, Wiele jeszcze mogę zdziałać!, Willkommen w urzędzie, Sukces zawodowy 45+, Kwalifikacje IT dla pracowników 50+

Warsztaty dla beneficjentów w tym projekcie społecznym realizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Niebieski Poemat w Zakopanem i Okragły Kamień w Nysie.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest fundacja badawcza Instytyt Huma Resources z Poznania. To najlepsza firma w tematyce symulacji menedżerskich, wyjazdów team building i niektórych programów z zakresu zarządzania. Wspólnie oferujemy wszystkim zainteresowanym poniższe narzędzia:

– Zaawansowane symulacje szkoleniowe z tematyki zarządzania projektem, planowania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, efektywności osobistej, optymalizacji produkcji a także rozwiązywania problemów

– Realizowane w plenerze lub budynku projekty integracyjny o zdecydowanie coachingowym charakterze – fabuły uczące umiejętności budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy ról zespołowych.

– Warsztaty z zarządzania z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem, zarządzanie przez cele, kreatywne myślenie, oraz tematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej instytucji gwarantujemy rabat na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 25% po powołaniu się na nas. Ponadto dla każdego z klientów zorganizujemy na życzenie mentoring wspierający wdrażanie efektów szkolenia.