Działania związane z zarządzaniem załogą i wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to zagadnienia, w których spora liczba pracodawców robi niezliczone błędy. Podchodzenie w instrumentalny sposób do ludzi pracujących w firmie czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to raptem dwa z wielu grzechów, które niejednokrotnie można zobaczyć w małych i dużych firmach.

Jeżeli stosunki panujące w jakiejś firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami pozostawiają wiele do życzenia, to z chęcią w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W pracy, którą wykonuję przede wszystkim się koncentruję na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.

Na pewno w mojej pracy jest przydatne wiedza, którą przez lata zdobywałam. Między innymi ukończyłam psychologiczne studia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy technik negocjacyjnych.

Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji w czasie wykonywania swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, którym realizuję projekty we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.

Zajmuję się także wdrażaniem w pełnym wymiarze sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a poza tym z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym swoimi umiejętnościami, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz licznych artykułów w prasie branżowej.

Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów będą dla mnie niezwykle istotne. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, wyznaczam nowe definicje norm i zasad a także poprawiam zagadnienia związane z kadrami. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do lepszej pracy.