Losowy

Darmowe szkolenia dla organizacji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Choć organizacje niedochodowe prowadzą nader wartościowe projekty i zatrudniają do nich wysoce zaangażowanych działaczy, to brak

Czytaj więcej...

Kursy dla maturzystów – wyjazdy do Anglii

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasza kadra przygotowuje kursy i certyfikacje wyrównawcze dla studentów przeprowadzających się do Ameryki lub Anglii. Pozwalaja one na bezpieczną prawnie rekrutację do docelowej szkoły techniczno-zawodowej. W ostatnich miesiącach realizowaliśmy m.in. poniższe warsztaty: 

Formalna definicja kursów nr H34/USA:

Automotive Body Repair and Refinishing oferuje młodzieży wiedzę i umiejętności dotyczące naprawy i naprawy uszkodzonych lub używanych samochodów. Treści kursu mogą obejmować (ale nie ograniczają się do nich) rozciąganie i kurczenie się metalowej blachy karoserii; umiejętności spawalnicze; prostowanie ram i metali; naprawa materiałów z włókna szklanego i syntetycznych; usuwanie, naprawa i instalowanie automatycznych części karoserii, takich jak panele, maski, drzwi i okna / szkło; przygotowywanie pojazdów i powierzchni pojazdów do odnawiania; obraz; nakładanie wypełniaczy; i szacowanie kosztów materiałów i robocizny.

Formalna definicja kursów nr K75/USA:

Usługi w zakresie restauracji, żywności i napojów-Workplace Experience zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z restauracją, żywnością i napojami. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Warsztaty te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja programów nr B32/USA:

Nauki o pożarach wprowadzają studentów w dziedzinę zapobiegania pożarom i ich kontroli oraz umożliwiają im poszerzanie wiedzy dzięki zastosowaniu zasad chemicznych, fizycznych i inżynieryjnych w celu zrozumienia czynników związanych z pożarami. Tematy zajęć zazwyczaj obejmują chemię spalania, czynniki wpływające na ogień (takie jak projektowanie strukturalne i meteorologia) oraz procedury bezpieczeństwa.

Opis programów nr I85/USA:

Seminaria aplikacji baz danych zapewniają swoim kursantom zrozumienie rozwoju bazy danych, modelowania, projektowania i normalizacji. Seminaria te zazwyczaj obejmują takie tematy jak instrukcje SELECT, definicja danych, manipulacja, języki kontrolne, rekordy i tabele. W ramach tych kursów studenci mogą korzystać z Oracle WebDB, SQL, PL / SQL, SPSS i SAS i mogą przygotować się do certyfikacji.

Formalna definicja programów nr F67/USA:

Szkolenia inżynierii lądowej wystawiają studentów na koncepcje i umiejętności wykorzystywane przez urbanistów, programistów i budowniczych. Studenci mogą zostać przeszkoleni w zakresie pobierania i analizy gleby, topografii i pomiarów, a także redagowania lub czytania z planu. Dodatkowe tematy kursu mogą obejmować analizę ruchu, zasady geologiczne i projektowanie urbanistyczne.

Charakterystyka programów nr B14/UK:

Programy Health Care Sciences-Aide oferują mlodszym nastolatkom możliwość pomocy instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów kursów. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym mlodszym nastolatkom.Tagi: