Z tej strony wita Państwa Jadwiga Chwalba. Razem z ekipą konsultantów przygotowujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia kometencyjne , sprzedażowe dla menedżerów, oraz cykle wyrównacze dla studentów . Nasze wielokulturowe seminaria przygotują Waszych pracowników, lub rodzinę na wyjazdy i przeprowadzkę w krajach Unii Europejskiej i USA.

Już na etapie studiowania interesowałem się bardzo zagadnieniami wiążącymi się z HR, co przyczyniło się do tego, że zdobyłam ciekawą posadę w agencji zajmującej się doradztwem personalnym. Następne firmy to zwiększające się wyzwania, oraz coraz to nowe punkty, które można wpisać do CV. W czasie swojej pracy miałam okazję się zajmować rekrutacją pracowników na różnego rodzaju wakaty, a poza tym programami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Aktualnie współpracuję z kilkoma uczelniami w charakterze eksperta HR.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia umiejętności interpersonalne podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki temu wszystkiemu będę teraz mogła przekazywać innym swoją wiedzę z obszarów rekrutacyjnych, obejmujące również prawne aspekty tego obszaru. Jednym z bardziej interesujących momentów w mojej karierze były zajęcia z obszaru employer brandingu, jakie były zaplanowane przez okres dwóch lat dla studentów Politechniki Krakowskiej. Aktualnie jestem cenionym wykładowcą na kilku wyższych uczelniach.

W wykonywaniu obowiązków zawodowych bardzo się przydaje zdobyte wykształcenie, udało mi się bowiem skończyć Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy prawo pracy, które skończyłam będzie w jakiś sposób przydatne w wykonywaniu swojej wymarzonej pracy. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że wiedza, którą z takim trudem zdobyłam jest niezwykle przydatna, staram się również poświęcać wystarczająco dużo czasu na jej pogłębianie.

Z takich też powodów postanowiłam zacząć naukę na studiach doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. W chwili obecnej zaczęłam trzeci rok, i rozważam obronę swojej pracy doktorskiej. Jestem pewna, że ukończenie z pozytywnym wynikiem tych wymagających studiów zapewni mi znacznie więcej możliwości i pomysłów na życie.

Pozyskanymi umiejętnościami chętnie dzielę się z innymi, aktywnie udzielając prelekcji w licznych konferencjach branżowych. Chętnie też współpracuję z różnymi mediami, w których przedstawiam wypowiedzi eksperckie na tematy najczęściej powiązane z branżą HR.

Dodam jeszcze że jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Dwaj moi chłopcy momentami są wprawdzie absorbujący, jednak obserwowanie w jakim tempie rosną, jak cały czas się uczą kolejnych rzeczy i zapoznają się ze światem to coś, co jest dla mnie bardzo ważne. Na szczęście pogodziłam zajmowanie się rodziną z rozwijaniem swojej kariery, co jest dla mnie powodem do dumy.